Umowa najmu statku hasło krzyżówkowe

Pobierz

W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "umowa o wynajem statku lub samolotu" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "umowa między właścicielem samolotu lub statku a firmą wynajmującą" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "umowa najmu odrzutowca" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "umowa o najem samolotu lub statku" znajduje się 1 opis do krzyżówki.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "umowa o najem statku" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " umowa o najem statku lub samolotu " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.pisemna umowa o wynajęcie statku do przewozu towarów ; kontrakt najmu Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąHasło do krzyżówki "umowa o najem samolotu lub statku" w słowniku krzyżówkowym.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "umowa najmu odrzutowca" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy..

Hasło do krzyżówki "umowa o najem statku" w słowniku krzyżówkowym.

Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "pisemna umowa o wynajęcie statku do przewozu towarów" możesz je dodać za pomocą poniższego formularza.. Gdyby umowę zawarto na dłuższy czas, to po upływie 10 lat należałoby ją traktować jako umowę na czas nieoznaczony.W przypadku umowy najmu, można ją zawrzeć na 30 lat tylko wtedy, gdy po obu stronach umowy występują przedsiębiorcy.Podobne krzyżówki Pakt o …, umowa między państwami, które zobowiązują się występować zbrojnie przeciw sobie W piosence "Zielono mi": "gada woda i ., że się mamy .. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Hasło krzyżówkowe "umowa najmu odrzutowca" w leksykonie szaradzisty.. Sprawdź inne definicje krzyżówkowe hasła czarter w największej bazie i leksykonie haseł krzyżówkowych i definicji online.Hasło krzyżówkowe "umowa wynajmu całości lub części ładowni bądź miejsc pasażerskich statku lub samolotu" w słowniku krzyżówkowym.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "umowa o najem statku lub samolotu" w słowniku krzyżówkowym.. .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu UMOWA NAJMU MIESZKANIA LUB LOKALU, W KTÓREJ NAJEMCA ZOBOWIĄZUJE SIĘ NOTARIALNIE DO PODDANIA SIĘ EGZEKUCJI CO DO OBOWIĄZKU OPRÓŻNIENIA LOKALU PO WYGAŚNIĘCIU UMOWY NAJMU ORAZ WSKAZAĆ ADRES, POD KTÓRYM ZAMIESZKA, JEŚLI CHODZI O LOKAL MIESZKALNY.o zadku statku: czarter: umowa o najem statku: CZARTER: umowa o najem statku (samolotu) jednomasztowy: o statku mającym jeden maszt: SZTAFOK: fok statku jednomasztowego o ożaglowaniu skośnym: czarter: umowa o najem statku lub samolotu: łajba: o statku - pieszczotliwie lub z pogardąnajem statku lub samolotu..

Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).

Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Dodaj nowe hasło do słownika.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "umowa wynajmu całości lub części ładowni bądź miejsc pasażerskich statku lub samolotu" znajduje się 1zawieranie umowy najmu statku - hasło do krzyżówki.Hasło do krzyżówki "najem statku" w leksykonie krzyżówkowym W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "najem statku" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "umowa o najem statku lub samolotu" znajduje się 1 opis do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " umowa o wynajem statku lub samolotu " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Hasło do krzyżówki czarter posiada definicję: 'umowa o najem statku lub samolotu'..

Dzięki Twojej odpowiedzi na ...Dodaj nowe hasło do słownika.

PIT-16A, PIT-19A, PIT - 28.autor dzieła sztuki hasło krzyżówkowe ; avail ; avenue ; avowal ; award ; awe ; axiomHasło " eta " posiada 1opisy krzyżówkowe w słowniku.Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła " najem statku " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu NAJEM CAŁEGO STATKU LUB JEGO CZĘŚCI NA REJS BĄDŹ OKREŚLONY CZAS.Umowa o wynajem statku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt