Drugi urząd skarbowy w tarnowie druki do pobrania

Pobierz

Numery Kont.. Wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego rozliczenia podatku od spadków i darowizn.pdf ( 132 KB ) wzór pełnomocnictwa do odbioru zaświadczenia.pdf ( 59 KB ) wzór pełnomocnictwa do uzyskania zaświadczenia.pdf ( 62 KB ) wzór pełnomocnictwa do załatwienia spadku.pdf ( 75 KB )Wniosek o wydanie kserokopii deklaracji podatkowych lub innych dokumentów.. Wniosek o wydanie zaświadczenia (świadczenia rodzinne) F_041 (link otwiera dokument w nowym oknie) .. Oświadczenie o wyborze formy opodatkowania oraz sposobu wpłacania zaliczek w podatku dochodowym od osób fizycznych.. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie skarbowym jest możliwe po jej wcześniejszym umówieniu.Urząd Skarbowy.. Wniosek o wydanie zaświadczenia z wyłączeniem zaświadczenia o niezaleganiu-stanie zaległości.doc ( 68 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu lub stwierdzającego stan zaległości w podatkach.doc ( 77 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o miejscu zamieszkania lub siedzibie dla celów podatkowych .Źródło: Drugi Urząd Skarbowy w Lublinie Pliki do pobrania Podanie o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu.pdf ( 150 KB ) Podanie o wydanie zaświadczenia o niezaleganiuPliki do pobrania.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu.doc ( 68 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia PCC.doc ( 41 KB ) Wniosek o stwierdzenie nadpłaty w podatku.doc ( 44 KB ) Wniosek o ulgę w spłacie zobowiązań podatkowych.dot ( 109 KB ) Wniosek SD.doc ( 58 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości dochodu.doc ( 70 KB .PLiki do pobrania..

Pliki do pobrania Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania.. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.pdf (6 MB ) Oświadczenie o nieruchomościach i prawach majątkowych, które mogą być przedmiotem hipoteki przymusowej.pdf ( 519 KB ) Oświadczenie o rzeczach ruchomych i zbywalnych prawach majątkowych, które mogą być przedmiotem zastawu .Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie; Małopolski Urząd Skarbowy w Krakowie; Pierwszy Urząd Skarbowy w Krakowie; .. Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie; Załatwianie spraw; Pliki do pobrania; Jak załatwić sprawę w urzędzie; Umów wizytę w urzędzie skarbowym; Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw;Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie Umów wizytę w urzędzie skarbowym - nowa usługa KAS.. Drugi Urząd Skarbowy Tarnów (fot. Google) e-mail.. Wniosek o wydanie zaświadczenia w sprawach .Zaświadczenia: Wniosek o wydanie zaświadczenia (o wysokości przychodu, dochodu, podatku należnego, odliczonych składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, o niedeklarowaniu dochodu, o prowadzeniu działalności gospodarczej i formie opodatkowania, o niefigurowaniu w ewidencji Urzędu Skarbowego w Dębicy lub o żądanej treści) - F/Z-KAS-07/01 (link otwiera dokument w nowym oknie .Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie, Al..

Pliki do pobrania.Pliki do pobrania.

Formularze obowiązujące w Centrum Obsługi: Files to download .W tym miejscu znajdziesz wzory wniosków o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach, ograniczeniu poboru zaliczek, umorzeniu, odroczeniu i rozłożeniu podatku na raty.. Urząd Skarbowy.. 3.Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach.. doc (528KB) Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis (link otwiera dokument w nowym oknie).. Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach, przychodach, obrotach lub należnym podatku.pdf ( 90 KB ) Wniosek o wydanie zaświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej.pdf ( 87 KB ) Podanie o wydanie zaświadczenia w sprawach podatku od spadków i darowizn.pdf ( 57 KB )Pliki do pobrania.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu dla osoby fizycznej.. Wniosek o wydanie zaświadczenia.. Zawiadomienie o popełnieniu czynu zabronionego - czynny żal.. Pliki do pobrania; Jak załatwić sprawę w urzędzie; Umów wizytę w urzędzie skarbowym; Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw; Rejestracja podatników; Kaucja gwarancyjna;Pliki do pobrania.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu dla organizacji, spółek, przedsiębiorstw.Pliki do pobrania.. Oświadczenie majątkowe osoba prawna.. F_042 (link otwiera dokument w nowym oknie) .. Oświadczenie majatkowe osoba fizyczna..

Wniosek o wydanie kserokopii.Druki do pobrania.

Źródło: Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie.. pdf (165 KB) Wniosek o wydanie wypisu z Rejestru Zastawów Skarbowych.- od Naczelnika Trzeciego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy (ul. Rejtana 5, 85-032 Bydgoszcz) właściwego w zakresie akcyzy dla powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego, żnińskiego oraz miasta Bydgoszczy, - od Naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu (ul.Drugi Urząd Skarbowy w Kaliszu; Drugi Wielkopolski Urząd Skarbowy w Kaliszu; Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu; .. Wnioski różne.. Pliki do pobrania Pliki do pobrania.. Jak uzyskać zaświadczenie z urzędu skarbowego przez ePuap - krok po kroku .. Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Kielcach Autor: Izba .. Informuję, że wszelkie formularze oraz druki znajdują się w zakładce "Jak załatwić sprawę w urzędzie" Rejestr zmian Deklaracja dostępności Przejdź do góry .Drugi Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie; Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu; Drugi Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście; .. Druki do pobrania Źródło: Urząd Skarbowy w Brzozowie.. Znajduje się około 300 metrów od Skweru o.Pliki do pobrania.. Druki do pobrania.. Źródło: Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu.. Najczęściej pobierane dokumenty.. Pliki do pobrania.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach, przychodach (.).

Czytaj więcej o Wzory wniosków ».Pliki do pobrania.

Wniosek o wydanie zaświadczenia o zarejestrowaniu jako podatnik VAT czynny lub VAT zwolniony.. Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (plik PDF 370.0 KB); Wniosek o wydanie zaświadczenia z tytułu nabycia majątku na podstawie ustawy o podatku od spadków i darowizn (plik PDF 157.0 KB);Wniosek o wydanie wypisu z Rejestru Zastawów Skarbowych (PDF 85 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia kontrahenta podatnika prowadzącego działalność gospodarczą (ODT 14 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o dochodach, przychodach, obrotach, o formie opodatkowania oraz okresie prowadzenia działalności gospodarcze (ODT 12 KB) Wniosek o .Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach; Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach; Świętokrzyski Urząd Skarbowy w Kielcach; Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju; .. Elektroniczna Skrzynka Podawcza.. Solidarności 5-9B Placówka jest częścią kompleksu budynków urzędowych, do których należy również Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ oraz tarnowska delegatura Kuratorium Oświaty w Krakowie.. 3317 pobrań .Drugi Urząd Skarbowy Kraków; Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie; Małopolski Urząd Skarbowy w Krakowie; Pierwszy Urząd Skarbowy w Krakowie; Pierwszy Urząd Skarbowy w Tarnowie; Urząd Skarbowy Kraków-Krowodrza; Urząd Skarbowy Kraków-Nowa Huta; Urząd Skarbowy Kraków-Podgórze; Urząd Skarbowy Kraków-Prądnik; Urząd Skarbowy Kraków .Pliki do pobrania.. Autor: Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu.. pdf (210 KB) Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu.. Formularz o tłumacza w izbie skarbowej.doc ( 35 KB ) Zgłoszenie chęci skorzystania ze świadczenia usług tłumacza.Druki i formularze.. Pliki do pobrania.. pdf ( 156 KB ) Wniosek o ulgę spłacie zobowiązań podatkowych COVID-19 .Numer telefonu do Urzędu Skarbowego.. Źródło: Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie.. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.pdf (6 MB ) Oświadczenie o nieruchomościach i prawach majątkowych, które mogą być przedmiotem hipoteki przymusowej.pdf ( 519 KB )Pliki do pobrania.. Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Kielcach Autor: Izba Administracji Skarbowej w Kielcach.. CIT - 07 2100 0000 VAT - 54 2200 0000 PIT - 04 .Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku; Drugi Urząd Skarbowy w Gdyni; ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt