Formularz fcs hiszpania

Pobierz

Na podany wcześniej adres e-mail, zostanie wysłany kod zabezpieczający, który jest niezbędny w dalszym etapie rejestracji.. Wszyscy pasażerowie są zobowiązani także do poddania się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.Od 1 lipca 2020 r., jeśli lecisz do Hiszpanii, wypełnienie i podpisanie formularza FCS związanego z podróżą jest obowiązkowe.. 1.-Każdy pasażer przed odbyciem podróży do Hiszpanii zobowiązany jest do uzupełnienia formularza i wydrukowania potwierdzenia.. Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY; Powrót do PolskiObowiązek wypełnienia formularza FCS za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).. Formularz umożliwi ocenę pasażera w odniesieniu do covid-19 i ułatwi lokalizację kontaktów.. Pola z gwiazdką są wymagane.Formularz FCS prosimy wypełnić bez polskich znaków.. Formularz ten musi być wypełniony przez każdego pasażera, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie, że podane informacje są prawdziwe i dokładne.Wszyscy klienci muszą wypełnić online przed rozpoczęciem podróży obowiązkowy formularz kontroli stanu zdrowia FCS..

Wracając do formularza w formie online.

Link do formularza znajdziesz poniżej.Analizuj wyniki w .Koronawirus w Hiszpanii - co trzeba wiedzieć przed wyjazdem (obowiązkowy test PCR, stan alarmowy, godzina policyjna, loty, restrykcje, formularz FCS) 25 lutego 2021, 08:15 Aktualizacja: 26 lutego 2021, 16:57Rząd Hiszpanii opublikował w środę w dzienniku ustaw, tzw. BOE, nowe zasady przyjmowania zagranicznych turystów.Hiszpania wprowadziła specjalne środki kontroli zdrowotnej dla osób podróżujących do Hiszpanii.. Nie ma ograniczeń w bezpośrednim ruchu lotniczym z Hiszpanią.Obowiązek wypełnienia formularza FCS za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).. Przypominamy wam o nich , uczulamy i.. Informujemy, że podane przez Ciebie dane zostaną wykorzystane w celuformularz lokalizacyjny FCS dla każdego pasażera.. Po kliknięciu w Individual FCS Form, uzupełnij dane uczestnika podróży (Passenger data)..

Po wypełnieniu formularza otrzymasz kod QR.

Po wybraniu "Family/Group FCS Form" należy uzupełnić dane uczestnika zgłaszającego grupę/rodzinę/znajomych.. Formularz FCS należy wypełnić bez użycia polskich znaków językowych.. Individual FCS Form - formularz indywidualny dla pasażerów podróżujących w pojedynkę str. 2-12.. Formularz jest dostępny na 48 godzin przed wylotem.Witam 16.08 mam wylot do Hiszpani 10.08 wypełniałem formularz FCS na trzeciej stronie się skończyło i co dalej kodu QR nie mam i się denerwuje co robić Reply Mirosław Pachowicz 13 sierpnia 2021 — Post Authoraplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, podając swoje dane kontaktowe.. Po wypełnieniu formularza FCS otrzymasz kod QR, który należy zabrać ze sobą na lotnisko w wersji mobilnej lub drukowanej.. Formularz, zawiera pytania odnośnie:Wszyscy podróżni przed wjazdem do Hiszpanii są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS, który dostępny jest na stronie: lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH.. Na jego podstawie wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przed wejściem do samolotu lub po przylocie.. Passport Number/ID NumberW formularzu nie podajemy dokładnego adresu pobytu podczas w Hiszpanii..

W przypadku osoby niepełnoletniej formularz może wypełnić jej opiekun.

Jak to wygląda i co musisz wiedzieć.Formularz generuje kod QR, który należy okazać przed wejściem na pokład samolotu lub statku pasażerskiego oraz po przybyciu do Hiszpanii.. Poniżej szczegóły Formularz FCS Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS na stronie: lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH:Spain Travel Health To create your FCS form, fill in all fields.. Po wypełnieniu formularza FCS pasażer otrzyma kod QR, który należy zabrać ze sobą na telefonie komórkowym lub wydrukować.Musisz wypełnić i podpisać formularz kontroli sanitarnej (FCS) elektronicznie poprzez: Portal SPAIN TRAVEL.. Jest to pole opcjonalnie, obowiązkowe jest podanie jedynie regionu (w przypadku Barcelony będzie to Catalunya) oraz miejscowości.. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są wymagane.. Bez względu na narodowość, wiek lub inne okoliczności.. Co ważne, formularz wypełniamy niezależnie od tego, czy nasz kraj jest w gronie państw niskiego czy wysokiego ryzyka.INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA FORMULARZA FCS DLA PODRÓŻUJĄCYCH DO HISZPANII Wszyscy podróżni (w tym także osoby poniżej 18 roku życia), są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS przed wjazdem do Hiszpanii..

Konieczne jest wypełnienie osobnego formularza dla każdej podroży i osoby.

Jeden z ważniejszych dokumentów jaki należy posiadać przed podróżą w czasie pandemii.. Od dnia 1 lipca 2020 r. pasażerowie muszą wypełnić specjalny formularz FCS, który można znaleźć i.Przed wyjazdem na urlop do Hiszpanii należy wypełnić formularz FCS.. W tym wpisie pomożemy Tobie przejść przez proces uzupełnienia formularza i omówimy każdy z jego kroków.. Musisz go obowiązkowo okazać po przybyciu na Majorkę.. B. Family/Group FCS Form (formularz grupowy: dla pasażerów podróżujących z rodziną/znajomymi).. Z początku akceptowane były .Formularz ten wygeneruje kod QR, który musisz pokazać na granicy.. Po wypełnieniu formularza, pasażer otrzyma kod QR Health QR, który musi zostać przedstawiony po przybyciu do Hiszpanii w punkcie kontroli zdrowotnej, aby móc kontynuować podróż.Wypełnienie formularza FCS jest obligatoryjne dla każdej osoby przylatującej do Hiszpanii (nawet osób poniżej 12 roku życia).. Formularz należy wypełnić bezpośrednio przed podróżą - uzyskanie kodu QR jest możliwe dopiero na 48 godzin przed wjazdem do Hiszpanii.FLIGHT TO SPAIN INFORMATION : 1.. Pierwsze wakacje w roku pandemii koronawirusa, czyli lipiec 2020 roku, od poczatku wiązał się z rejestracją swojej podróży.. norm sanitarnych przy wjeździe do Hiszpanii.. Formularz dostępny jest na stronie spth.gob.es/create.. Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY; Powrót do PolskiZgodnie z informacją opublikowaną przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, od 1.07 wszyscy podróżujący do Grecji będą zobligowani do wypełnienia formularza PLF (Passenger Locator Form), zawierającego dane kontaktowe na terenie Grecji.. Osoby podróżujące do Grecji .Formularze lokalizacyjne!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt